Katalog firm

Kategorie


Business Centre

W centrum Łodzi, niedaleko dworca Łódź Fabryczna, znajduje się piękna kamienica, w której mieszczą się nowoczesne biura o zróżnicowanej powierzchni. Zawierają one wszystko, co niezbędne nowoczesnej firmie: serwerownie, aneksy kuchenne i sale konferencyjne. Dogodna lokalizacja łączy się z estetyką wnętrz. Business Centre zapewnia również całodobową ochronę.

Powierzchnie biurowe

Wygląd i lokalizacja biura mają ogromny wpływ na sukces firmy. Dzięki nowoczesnym wnętrzom przedsiębiorstwo wydaje się bardziej profesjonalne i nastawione na nowe rozwiązania czy technologie. Dlatego tak ważne jest to, by powierzchnie biurowe Łódź wyglądały dobrze i znajdowały się w łatwo dostępnych punktach komunikacyjnych.
Aby zapewnić sobie taki efekt nie musisz kupować biura. Business Centre oferuje powierzchnie biurowe do wynajęcia. Są to kompleksowo wyposażone i nowocześnie zaaranżowane biura składające się nie tylko z przestrzeni dla pracowników (wraz z kuchnią i aneksami socjalnymi), lecz także sale konferencyjne i szkoleniowe i serwerownie.
Business Centre od lat działa w tej branży, a doświadczenie pozwala na stworzenie naprawdę funkcjonalnych powierzchni, idealnie dopasowanych do potrzeb poszczególnych przedsiębiorstw. Biura znajdują się w idealnej łódzkiej lokalizacji - w pobliżu dworca Łódź Fabryczna, Uniwersytetu i Teatru Wielkiego. Dbamy o to, by twoja firma mogła odnieść maksymalny sukces.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155