Katalog firm

Business Centre

W centrum Łodzi, niedaleko dworca Łódź Fabryczna, znajduje się piękna kamienica, w której mieszczą się nowoczesne biura o zróżnicowanej powierzchni. Zawierają one wszystko, co niezbędne nowoczesnej firmie: serwerownie, aneksy kuchenne i sale konferencyjne. Dogodna lokalizacja łączy się z estetyką wnętrz. Business Centre zapewnia również całodobową ochronę.

Wynajem biura

Wynajem powierzchni biurowych może być niekiedy trudny, zwłaszcza jeżeli szuka się wśród większych miast. Tam zapotrzebowanie na biura w Łodzi jest bardzo duże, przede wszystkim jeżeli dostępne nieruchomości pod wynajem są położone w pobliżu centrum.
Z myślą o tym, aby zapewnić każdemu klientowi dostęp do powierzchni biurowych w Łodzi, powstała inwestycja jaką jest Pracownia 1113. Jest ona położona w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy, ponieważ znajduje się w samym centrum Łodzi. Łódź jest jednym z największych miast polskich, dzięki czemu jest siedzibą placówek wielu banków, firm i innych działalności, które wymagają odpowiednio dużych lokali użytkowych.
W Pracowni 1113 każdy ma szansę znaleźć idealne powierzchnie pod wynajem. Pomimo atrakcyjnej lokalizacji, położone tam lokale są dostępne w stosunkowo atrakcyjnych cenach. Wysoki standard każdego biura zapewnia satysfakcję zarówno do osoby wynajmującej, jak i przyszłych klientów biura. Zatem wynajem lokali w Pracowni 1113 to najlepszy wybór ze wszystkich dostępnych w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155