Katalog firm

Kategorie


Centrum Nieruchomości

Zlokalizowane w Łodzi Centrum Nieruchomości dysponuje szeroką bazą mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Od wielu lat pośredniczy w obrocie nieruchomościami, gwarantując rzetelną obsługę i bezpieczne transakcje. Dzięki współpracy z doradcami finansowymi, notariuszami i rzeczoznawcami, zapewnia kompleksową obsługę.

Sprzedaż mieszkań

Decydując się na zakup nieruchomości należy odpowiedzieć sobie na szereg pytań związanych chociażby z jego docelową lokalizacją, typem budynku, tym czy interesuje nas raczej rynek pierwotny czy też wtórny, a wreszcie jaką kwotę jesteśmy w stanie przeznaczyć na nowy lokal. Na szczęście w całym tym trudnym procesie tak sprzedaży jak i zakupu nieruchomości Łódź, możemy liczyć na usługi w pełni profesjonalnej agencji nieruchomości.
Bardzo szeroka oferta lokalowa, a także prosta wyszukiwarka dostępna na stronie Centrum Nieruchomości, pozwala na proste i szybkie wyszukanie interesującego nas domu bądź mieszkania, a także łatwy kontakt z biurem w celu obejrzenia nieruchomości.
Poza tym w ofercie biura, które od wielu lat funkcjonuje na rynku, można znaleźć również możliwość skorzystania z pomocy sprawdzonych i doświadczonych specjalistów (zarówno rzeczoznawców jak i doradców finansowych). W ten sposób można liczyć na nieocenioną profesjonalną pomoc przy podjęciu bardzo ważnej życiowej decyzji.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106