Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Sala Malaga może Ci to z pewnością zaoferować. Piękny wystrój sal, zawsze najlepsze jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów w połączeniu z imprezą z pięknym plenerem w tle sprawią, że Twoje zmysły oszaleją. Przekonaj się o tym sam już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Catering

Malaga to wszechstronna sala, zlokalizowana zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta Łódź, która oferuje kompleksowe usługi w kwestii organizacji i goszczenia wszelkich imprez okolicznościowych oraz bankietów. Oprócz tego oferujemy również bardzo smaczny catering Łódź. Podejmiemy się obsługi żywieniowej wszelkich imprez z zakresu wesel, chrzcin, komunii, urodzin, ale także firmowych imprez integracyjnych, szkoleniowych, bankietów i tym podobnych spraw.
Nasz catering to również zapewnienie obsługi wszelkich imprez plenerowych na terenie miasta Łódź, a także catering dla szkół i przedszkoli oraz oczywiście wszelkich firm, przedsiębiorstw i szeroko pojętych zakładów pracy. Malaga oferuje nie tylko bardzo atrakcyjne ceny (w tym zniżki dla stałych klientów), ale i bardzo wysoką jakość przygotowywanego cateringu.
Jest on dopasowywany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a wszystkich z nich traktujemy wyjątkowo i jesteśmy zorientowani na zapewnienie im pełnej satysfakcji z naszego wyżywienia.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460