Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Sala Malaga może Ci to z pewnością zaoferować. Piękny wystrój sal, zawsze najlepsze jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów w połączeniu z imprezą z pięknym plenerem w tle sprawią, że Twoje zmysły oszaleją. Przekonaj się o tym sam już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe są bardzo ważnym elementem, który ma zasadniczy wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Żeby sprostać wymaganiom rynku i tworzyć produkty, które wpasują się w gusta odbiorców, trzeba stawiać na jak najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy stale będą zgłębiać swoją wiedzę i regularnie się doszkalać.
W tych sytuacjach przydadzą się imprezy integracyjne, które wpłyną na polepszenie relacji między poszczególnymi pracownikami, a co za tym idzie na większą efektywność i wydajność firmy. Imprezy firmowe pozwolą Państwu na spędzenie wyjątkowego czasu w urokliwym miejscu i wspaniałej atmosferze. Oferujemy dla Państwa profesjonalną organizację imprez do 500 osób. Nasza miejscówka znajduje się w odległości dziesięciu kilometrów od Łodzi.
Nasze rozwiązania opierają się o innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Mamy dla Państwa w naszej ofercie oryginalne menu. Szykujemy catering najwyższej jakości. Jesteśmy mobilni i elastyczni. Nasz klient może sam dopasować przysmaki wedle swoich preferencji. Więcej informacji na temat organizowanych przez nas imprez firmowych, a także galeria zdjęć dostępna jest pod adresem http://www.malagasala.pl/imprezy-firmowe/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460