Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Sala Malaga może Ci to z pewnością zaoferować. Piękny wystrój sal, zawsze najlepsze jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów w połączeniu z imprezą z pięknym plenerem w tle sprawią, że Twoje zmysły oszaleją. Przekonaj się o tym sam już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Konferencje

Organizacja takich wydarzeń jak śluby, chrzciny, wesela, komunie, a także imprezy firmowe i integracyjne wymaga dopracowania wszystkich szczegółów. Trzeba zadbać o zaproszenie wszystkich gości, optymalny transport do miejsca pobytu, catering, czy fotografa, który uwieczni te chwile na zdjęciach.
Należy również wybrać sale, w których będziemy można komfortowo potańczyć, zjeść, a także się wyspać. Jeśli chodzi o sale konferencyjne Łódź, to nasza oferta powinna spełnić Państwa wymagania. Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma na koncie organizacje wielu bankietów spotkań biznesowych oraz konferencji. Na naszym terenie znajdują się przestronne sale, które mogą pomieścić blisko 600 osób. W jednym czasie może zostać zorganizowanych wiele imprez.
Oferujemy także bogate menu. Dostarczamy najwyższej jakości usługi cateringowe. W tych salach dostępne będą wszystkie potrzebne urządzenia - wi-fi, ekran, mikrofon, rzutnik, sprzęt nagłaśniający. Dużą zaletą jest niewielka odległość - zaledwie 10 kilometrów od Łodzi.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460