Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Sala Malaga może Ci to z pewnością zaoferować. Piękny wystrój sal, zawsze najlepsze jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów w połączeniu z imprezą z pięknym plenerem w tle sprawią, że Twoje zmysły oszaleją. Przekonaj się o tym sam już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Noclegi

Jeśli szukają Państwo odpowiednich sal noclegowych, to mamy dla Państwa wyjątkową ofertę. Malaga to unikatowe miejsce, jeśli chodzi o noclegi Łódź. Nasza oferta kierowana jest do różnych odbiorców. Chętnie z naszych usług skorzystają pary organizujące wesele. Nasze sale są wyjątkowo przestronne. Można tutaj spędzić wspaniały czas do samego rana.
Ponadto, nasza miejscówka znajduje się raptem dziesięć kilometrów od Łodzi. Uroku dodają wyjątkowe krajobrazy. Jest to również wspaniała opcja dla firm organizujących imprezy integracyjne. Dzięki czasowi spędzonemu w Maladze, Państwa pracownicy będą mogli się zintegrować, co wpłynie potem na korzystne wyniki przedsiębiorstwa, a także na lepszą współpracę między poszczególnymi osobami i interakcje z partnerami biznesowymi.
Oferujemy dla Państwa również bogaty catering. Dodatkową atrakcją jest fakt, że mogą Państwa skomponować własne menu według preferencji. Dostarczamy potrawy na takie imprezy jak śluby, chrzciny, komunie, wesela, czy też spotkania firmowe.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Jawo

Serdecznie zapraszamy do Jawo, które w swojej ofercie ma wyśmienite pierogi do jedzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm chcących zjeść wyjątkowe dania. Ws...