Katalog firm

Kategorie


Malaga

Pragniesz niezapomnianych wrażeń? Sala Malaga może Ci to z pewnością zaoferować. Piękny wystrój sal, zawsze najlepsze jedzenie wykonane z najwyższej jakości produktów w połączeniu z imprezą z pięknym plenerem w tle sprawią, że Twoje zmysły oszaleją. Przekonaj się o tym sam już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

Sala weselna

Łódź jest bardzo popularnym miastem, w którym często organizowanych jest wiele uroczystości. Wśród nich na pewno należy wspomnieć o weselach, których nie brakuje w tym mieście. Często jednak tworzy to problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na to, aby odbyła się cała zabawa weselna.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje sala weselna Łódź to doskonałe miasto. To właśnie tam bowiem działa Malaga. Malaga jest kompleksem, w którym każdy może znaleźć salę weselną swoich marzeń. Oprócz tego każdy klient Malagi ma także możliwość wykupienia wygodnego noclegu oraz bardzo pysznego cateringu. Wszystko to sprawia, że klienci, którzy zdecydują się na to, aby korzystać z oferty Malagi, mogą oczekiwać usług kompleksowych.
Mogą także oczekiwać bardzo atrakcyjnych i rozsądnych cen, których na próżno szukać u konkurencji. Każdy, kto organizuje większą uroczystość, taką jak wesele, na pewno powinien zainteresować się salą weselną dostępną w Maladze. Tam każdy może zaplanować najlepszą zabawę weselną.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Jawo

Serdecznie zapraszamy do Jawo, które w swojej ofercie ma wyśmienite pierogi do jedzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm chcących zjeść wyjątkowe dania. Ws...