Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa na A2

Wybierając się w podróż czy nawet przemierzając drogę z domu do pracy, nigdy nie wiemy, kiedy dojdzie do awarii samochodu czy drobnej kolizji drogowej. Takie sytuacje są bardzo nieprzyjemne, jednak często nie da się im w żaden sposób zapobiec. Ludzie w takich momentach czują się bezradni, jednak powinni pamiętać, że w województwie łódzkim na wyciągnięcie ręki mają możliwość skorzystania z fachowego wsparcia.
Firma świadczy usługi na terenie całego województwa łódzkiego, pomoc drogowa autostrada A2 dociera w bardzo krótkim czasie. Pracownicy firmy cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego starają się dobrać odpowiedni wariant swoich usług do konkretnej sytuacji. Ekipa jest doświadczona i dobrze wykwalifikowana, a także dysponuje wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu pomoc spotyka się z bardzo wysokim zadowoleniem klientów.
Firma zapewnia holowanie samochodów o każdym gabarycie, wykonuje naprawy drobnych usterek na drodze, a w razie potrzeby dowiezie paliwo na miejsce zdarzenia.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673