Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Pomoc drogowa to usługa szczególna. Nikt nie decyduje się na skorzystanie z niej, jeśli nie musi. Nie wykorzystujemy tej sytuacji, nie zawyżamy cen. Nasza pomoc drogowa zawsze jest tania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Działamy od wielu lat. Od początku istnienia naszej firmy rozwój stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego obecnie po latach rozwoju.
Możemy szybko podjąć się każdego zlecenia. Nie ma znaczenia, czy niezbędna jest pomoc drogowa w Brzezinach, czy w innych rejonach, dojedziemy błyskawicznie. Jesteśmy ze Strykowa, działamy w szeroko rozumianych okolicach Łodzi. Oczywiście, jeśli jest taka potrzeba, także w innych rejonach kraju. Nasze usługi nie wiążą się z dużymi kosztami.
U nas zawsze jest niedrogo. Każdego zlecenia podejmujemy się tak samo chętnie. Nie dzielimy zleceń na lepsze i gorsze, na bardziej i dużo mniej opłacalne. Warto nam zaufać i korzystać z naszych usług proponowanych na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-brzeziny/. Z naszej strony zawsze robimy wszystko, by klient był zadowolony z realizacji usługi pomocy drogowej.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673