Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa w Kole

Pomoc drogowa ze Strykowa zaprasza. Jeśli musicie Państwo skorzystać z pomocy drogowej, z przyjemnością zrealizujemy taką usługę. Świadczymy usługi pomocy drogowej od bardzo wielu lat i świetnie znamy się na swojej pracy. Przez lata istnienia naszej firmy, powiększyliśmy ją znacznie, dlatego możemy zaoferować pomoc drogową bez względu na rodzaj uszkodzonego pojazdu.
Holujemy nawet pojazdy ciężarowe - dla nas nie ma zleceń nie do zrealizowania. Stryków to nasza centrala, jednak działamy na bardzo szerokim terenie. Działamy na autostradzie A1 i A2 w okolicach Łodzi a także na wszelkich drogach rejonu, więc jeśli wskazana jest pomoc drogowa Koło, również dotrzemy i pomożemy. Nie zawsze holujemy lub transportujemy auta. Jeśli jest taka możliwość, pojazdy naprawiamy na miejscu.
Na miejscu możemy także naprawić uszkodzone ogumienie, zmienić kolo, wlać paliwo do samochodu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc drogowa to usługa, na którą klienci decydują się bo muszą, nie wykorzystujemy jednak tej sytuacji. U nas jest zawsze tanio i profesjonalnie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673