Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa w Łodzi

Awaria pojazdu często stawia kierowcę w trudniej sytuacji. Nie ma pojęcia co dalej zrobić. Jeśli obawiacie się Państwo takich sytuacji,zachęcamy do poznania strony internetowej naszej pomocy drogowej i zapamiętania danych kontaktowych naszej firmy. Jesteśmy ze Strykowa, jednak działamy na wielu drogach rejonu Łodzi.
Możemy pomóc zarówno tym, którym potrzebna jest pomoc drogowa Łódź, jak i tym, którzy szukają pomocy drogowej, która dotrze na łódzkie odcinki autostrady A1 lub autostrady A2. W naszej ofercie znajduje się pomoc drogowa ukierunkowana na wszystkie rodzaje pojazdów. Nie ma dla nas znaczenia, czy awarii uległ samochód osobowy czy nowoczesna, potężna ciężarówka.
Poradzimy sobie z każdym zleceniem - dzięki ilości pojazdów w naszej firmie, nie musicie Państwo czekać na realizację usługi do chwili aż dana pomoc drogowa wróci do bazy. Zawsze ruszamy natychmiast i staramy się dotrzeć jak najszybciej, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że czekanie na pomoc drogową, na poboczu jakiejś drogi nie należy do przyjemności. Zapraszamy

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673