Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Pomoc drogowa bardzo często wiąże się z potężnymi wydatkami. Tak się zdarza, jeśli decydujemy się na skorzystanie z usług przypadkowej firmy. Jeśli nie chcecie Państwo takich sytuacji, warto skorzystać z naszych usług. Naszą pomoc drogową stworzyliśmy wiele lat temu.
Od pierwszego dnia istnienia naszej firmy stawiamy na jakość oferowanych usług i możliwe najniższe ceny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z jednego - pomoc drogowa to usługa wybierana z konieczności i każdy klient chce płacić za nią w miarę niewiele. Jesteśmy z miasta Stryków. Dzięki położeniu centrali naszej firmy, chętnie udzielamy pomocy na łódzkich odcinkach autostrad A1 oraz A2, jednak to nie jedyne rejony naszego działania.
Potrzebna jest Ci pomoc drogowa Rzgów? Także dotrzemy i to w możliwie najkrótszym czasie. Bardzo często pomagamy już na miejscu. Dokonujemy drobnych napraw, dzięki czemu kierowca szybko może ruszyć w dalszą drogę. Zapraszamy do zanotowania danych naszej firmy a w razie konieczności do korzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z realizacji usług naszej pomocy drogowej.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673