Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma Pomoc Drogowa z siedzibą w Strykowie działa na rynku od 2005 roku. Dysponując specjalistycznym sprzętem, oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli różnego typu pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów. Prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny. Profesjonalna pomoc dla kierowców dostępna jest przez całą dobę.

Pomoc drogowa w Tuszynie

Awarie samochodów, kolizje drogowe czy sytuacje, kiedy kierowcom brakuje paliwa zdarzają się każdego dnia. Często ludzie czują się zdezorientowani i poszukują najlepszego rozwiązania. W momencie, kiedy najbliższa stacja benzynowa czy warsztat znajdują się w odległości kilkunastu bądź kilkudziesięciu kilometrów warto pomyśleć o takich usługach jak pomoc drogowa Tuszyn.
Przybędzie ona ze wsparciem najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Firma pozyskała zadowolonych klientów na terenie całego województwa łódzkiego. Na pomoc kierowcom załoga przybywa już od przeszło czternastu lat. Każdego dnia dba o bezpieczeństwo klientów dopasowując swoją ofertę do aktualnych potrzeb. W razie możliwości wykonywane są naprawy drobnych awarii bezpośrednio na miejscu zdarzenia.
Można liczyć także na sprawne i bezpieczne holowanie pojazdu bez względu na jego gabaryty. Firma zatrudnia samych fachowców, którzy posiadają dużą wiedzę, odpowiednie kwalifikacje, a także zaangażowanie w każde powierzone zlecenie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673