Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki została stworzona z myślą o klientach, którzy na pierwszym miejscu stawiają opiekę zdrowotną. Szeroki zakres oferowanych usług i dostępnych specjalistów zapewnia kompleksowość świadczonych usług. Poza podstawową opieką medyczną przychodnia zapewnia również nocną i świąteczną pomoc lekarską.

Psychoterapeuta dziecięcy

Uczęszczanie na zajęcia z psychologiem staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem rozwoju dzieci. Rzeczywiście, trudności, z którymi inni zmagają się od lat, z pomocą psychologa w niektórych przypadkach można pokonać w ciągu zaledwie kilku miesięcy, a nawet tygodni. Ponadto na zajęciach z psychologiem zawsze panuje akceptująca i wyrozumiała atmosfera, która czasami jest tak potrzebna współczesnym rodzicom.
Nauczyciele ośrodków dziecięcych Przychodnia Szombierki współpracują z psychoterapeuta dziecięcy Bytom od ponad roku i mogą potwierdzić skuteczność konsultacji psychologicznych i zajęć rozwojowych.
Wszyscy psychologowie pracujący w naszych klubach dla dzieci mają wykształcenie profilowe i imponujące doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, co pozwala im skutecznie pomagać rodzinom w rozwiązywaniu problemów behawioralnych i emocjonalnych dzieci. Zapisz się na zajęcia w centrum Przychodnia Szombierki już dziś! Czekamy na Ciebie!

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Równowaga psychologiczna to jeden z najważniejszych elementów w naszym życiu. Jeżeli czujecie, że coś nie tak dzieje się z Waszym życiem i szukacie profesjonalnej pomocy, to Instytut ITPB jest do Wasz...