Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Wybór na przyjęcie weselne zespołu lub DJ może być trudny. Dobra Dyskoteka to oferta profesjonalnego DJ'eja, który nie tylko zajmuje się oprawą muzyczną. ale i animuje zabawy weselne. Umiejętność doboru repertuaru, zarówno najnowszych hitów jak i klasyki muzyki weselnej i doświadczenie powoduje, że goście długo nie zapomną wydarzenia.

Muzyka na przyjęciu

Zapraszając gości na przyjęcie weselne, urodzinowe czy imprezę firmową, warto zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną. Dobrze dobrany repertuar i kreatywny prowadzący to podstawa dobrej zabawy. Warto zwrócić uwagę na usługi jakie oferuje DJ Łódź, ponieważ dzięki swojemu doświadczeniu, pomysłowości, dobremu sprzętowi i świetnemu kontaktowi z ludźmi, jest w stanie uczynić każdą imprezę niezapomnianą.
Specjalnością DJ od przeszło dziesięciu lat są przyjęcia weselne, które w pamięci gości zapadną na długo. Wybór tej osoby to nie tylko dobra muzyka, oświetlenie, lecz także wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i doskonałe poczucie humoru. Doświadczenie, umiejętności kabaretowe i świetny głos to z pewnością atuty, które sprawią, że zachęcani goście z przyjemnością przyłączą się do wspólnej zabawy.
Organizatorzy imprez mają możliwość zasugerowania preferowanego repertuaru, ponieważ wybór jest naprawdę duży. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu właśnie tego DJ, istnieje możliwość krótkiego spotkania zapoznawczego.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166