Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Wybór na przyjęcie weselne zespołu lub DJ może być trudny. Dobra Dyskoteka to oferta profesjonalnego DJ'eja, który nie tylko zajmuje się oprawą muzyczną. ale i animuje zabawy weselne. Umiejętność doboru repertuaru, zarówno najnowszych hitów jak i klasyki muzyki weselnej i doświadczenie powoduje, że goście długo nie zapomną wydarzenia.

Muzyka weselna

Jedną z najważniejszych kwestii podczas organizacji przyjęcia weselnego jest znalezienie osoby, która zapewni doskonałą oprawę muzyczną. Wiele osób przyznaje, że jest to podstawa udanej imprezy. Trafnym i satysfakcjonującym wyborem może okazać się DJ na wesele, który posiada w tej branży już dwunastoletnie doświadczenie.
Granie na przyjęciach traktuje jako pasję, dlatego do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z pełnym entuzjazmem. Praca DJ nie ogranicza się jedynie do puszczania muzyki, to również umiejętność zadbania o dobrą atmosferę podczas imprezy. Bardzo szybko można się przekonać, że to świetny wodzirej, osoba z ogromnym poczuciem humoru, wzbudzająca sympatię. Jeśli chodzi o repertuar, jest on naprawdę bardzo szeroki, dzięki czemu z powodzeniem będzie można dopasować go do upodobań przybyłych czy charakteru imprezy.
Mając na względzie fakt, jak ważnym elementem wesela jest oprawa muzyczna, DJ z przyjemnością spotka się z organizatorami, aby nieco lepiej się poznać i porozmawiać o swoim doświadczeniu. Można też je sprawdzić niezobowiązująco na naszej stronie http://dobradyskoteka.pl/, gdzie znajdują się urywki filmów z jego udziałem.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166